1986'dan Günümüze
Müşteri Hizmetleri (0318) 218 76 67
ace@sanatsalreklam.com.tr

Hakkımızda

Bize göre iyi bir reklam büyük bütçelerle beklenen etkiyi, minimum bütçeyle yapabilmektir.
Reklamın hedef tüketicide etkili olabilmesi ve istenen maksada ulaşabilmesinde satış mesajının şekli ve strateji çok önemlidir. Her mal ürün hizmet için farklı strateji kullanılmasının gerekli olduğu konusunda görüş birliği olduğu günümüzde etkili stratejiyi belirlemek için birçok faktörleri incelemek başarılı bir tanıtım için önemli hale gelmiştir. Tanıtım hedeferi için mesajın ve kullanılacak materyalin belirlenmesi, planlanması ile ilgili konularda verilecek kararların tümünü ifade eder.
Temel kararların tümünü kapsayan strateji iyi bir tanıtımın başlangıç noktasını oluşturur.
ACE Sanatsal Reklam Ajans A dan Z ye reklamla ilgili ihtiyacınız olan her şeyi bünyesinde bulunduran deneyimli ekibi ile organize ederek size tam bir reklam hizmeti sunmaktadır.
ACE Sanatsal Reklam olarak prensibimiz bütçenizi minimum seviyede tutarak birinci sınıf malzeme ve işçilik ile geniş tanıtım platformları hazırlamaktır.
Kurumsal reklamcılığın merkezine hoşgeldiniz

Bize Ulaşın


SANATSAL REKLAMCILIK - PROMOSYON
BİZİ ARAYIN (0318) 218 76 67
Yenimahalle Cemal Gürsel Cad. 50/G30
( Galericiler Sitesi Arkası ) Merkez/KIRIKKALE

Promosyon Ürünleri


Sanatsal Reklamcılık, promosyon, ambalaj, grafik ve tanıtım adına hertürlü ihtiyaca cevap verebilmek için kurulmuştur. Ekibimiz, sizin için düşünür, tasarlar, üretir, tedarik eder, sunar ve takip eder. Basılı ve dijital ortamda ihtiyaç duyulan tasarım hizmetleri ve üretim yaptığınız ürünlerin ambalajının basımına ve tanıtımına kadar oldukça geniş bir yelpazede faliyetlerini sürdürmektedir.
Email Listesi


Email listemize kaydolarak, yeni ürün ve indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz!.

Ekle


©2024 Sanatsal Reklamcılık - Promosyon

Web Tasarım